Новости и События

Платформа дистанционного обучения

Комплексні заходи з підтримки інновацій у м.Харкові, 29 червня

Інформаційний день та семінар-дискусія з підтримки інноваційної діяльності малого і середнього бізнесу відбудуться 29 червня 2017 у м.Харкові.

10.00 — 12.30 Інформаційний день «Програма Горизонт 2020 для МСП, як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» (реєстрація з 9.30)

14.00 — 16.30 
Семінар-дискусія «Інструменти підтримки інноваційної діяльності МСП на регіональному рівні» (реєстрація з 13.45)

Попередня реєстрація на заходи за посиланням: https://goo.gl/Dvusgp.

Місце проведення: 
м.Харків, готель Reikartz, вул. Чубаря, 4.

Організатори та співорганізатори:
· ГО Агенція Європейських Інновацій  (http://aei.org.ua)
· ТОВ «Юнівей Консалтинг-Груп» (http://uniway.kiev.ua)
· Спілка підприємців Харківської області (http://spkho.kh.ua)

Інформаційний день «Програма Горизонт 2020 для МСП, як фінансовий інструмент підтримки інноваційного бізнесу» буде корисним керівникам малих та середніх підприємств, які зацікавлені в залучені коштів на розвиток та комерціалізацію інноваційних проектів за допомогою участі у спеціальних грантових програмах Горизонту 2020 для МСП (SME Instrument). Учасники інфодня зможуть задати питання та надати проектні пропозиції до аналізу експертам, які мають досвід у підготовці та оцінці проектних пропозицій для програми Горизонт 2020.
Інформацію про SME Instrument розміщено за посиланням: http://smencpua.blogspot.com
Основні теми презентацій:
  • генерування проектної ідеї та формування концепції проекту;
  • пошук конкурсних тем програми «Горизонт 2020» відповідно до проектної ідеї;
  • розуміння структури проектної заявки до програми «Горизонт 2020»;
  • попередня  оцінка проектної заявки до програми «Горизонт 2020»;
  • подача проектної пропозиції на конкурс;
  • правові та  фінансові  аспекти реалізації проектів програми «Горизонт 2020»  в Україні;
  • використання успішного досвіду підготовки проектних заявок до програми «Горизонт 2020».

Семінар-дискусія «Інструменти підтримки інноваційної діяльності МСП на регіональному рівні»
 присвячена знаходженню оптимальних форм співпраці між бізнесом, наукою та владою та обговоренню формату регіональної (міської) програми підтримки інноваційного бізнесу у контексті підходу «розумної спеціалізації» (Smart specialization).
Основні питання до обговорення:
· Адаптація європейського досвіду підтримки інноваційного бізнесу на регіональному рівні, особливості підходу розумної спеціалізації (Smart specialization).
· Digital  Agenda України та її вплив на розвиток інновацій в регіонах (Smart City).
· Інноваційні рішення малого і середнього бізнесу Харківщини, які можуть мати вплив на прискорений розвиток регіональної економіки.
· Дискусія щодо форм співпраці бізнесу, науки, освіти та влади для підтримки інноваційного розвитку Харківщини з виходом на проектні рішення та рекомендації

Організаційні аспекти.
Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації до 23 червня 2017 р.
Реєстрація за посиланням: (https://goo.gl/Dvusgp)
Учасники самостійно покривають витрати на проїзд та проживання.
Програма семінару буде надіслана зареєстрованим учасникам на основі отриманих заявок.

Контактна
інформація:
Іван Кульчицький, ГО АЄІ тел. 0509292396, Email: kul.ivan@gmail.com
Світлана Бережна, Спілка підприємців Харківської області, тел.: 09557220870977197162
Тренери/ консультанти:
Кульчицький Іван Іванович - експерт з пошуку фінансових ресурсів для малих і середніх підприємств (МСП). З 2004 року є одним із провідних фахівців щодо підготовки науково-технічних та інноваційних проектів на конкурси Рамкових Програм ЄС. Має великий досвід залучення ресурсів для фінансування проектів у сфері ІСТ, відновлювальної енергетики, охорони здоров’я та інших.
Протягом останніх років  працював, як президент «Агенції Європейських інновацій», координатор національного контактного пункту ІКТ та МСП програми Горизонт 2020 в Україні.
Нікітін Юрій Олександрович – д.т.н., експерт-консультант в області оцінки та написання проектів до Європейських фондів, управління проектами, інновацій, трансферу і комерціалізації технологій. Має більш ніж 20 років досвід роботи у якості  експерта та  консультанта з міністерствами, відомствами, установами, підприємствами та МСП, в тому числі досвід реформування освіти, муніципального сектора, енергетики та сільського господарства в Україні. Має досвід пов’язаний з економікою та розробкою стратегій розвитку країн з перехідною економікою; участі у інфраструктурних проектах в країнах з перехідною економікою, пов’язаних із здійсненням програм з нарощування потенціалу, підтримку довгострокового стратегічного розвитку і підготовки техніко-економічних обґрунтувань / технічної документації відповідно до стандартів ЄС.
За останні роки працював, як керівник відділу інновацій і трансферу технологій ІНМ НАН України, координатор проекту ЄС FP7 «Start», експерт проектів Світового банку та Європейської Комісії.
Автор і співавтор більш ніж 200 наукових публікацій / патентів.

Comments are closed.